Hotline
+90 532 393 03 13

Saç Ekimi

After Hairs | Tarza Atılan İmza...

FUE Tekniği ile Saç Ekimi

PRP destekli FUE saç ekimi, kesmeden yapılan sistem

FUE (Follicular Unit Exraction) Saç Ekimi yöntemi, Kafanın, arka kısmındaki saçlar ile kulak üzeri kısmında bulunan saçlı verici / donör bölgesi dediğimiz ve ömür boyu dökülmeme özelliğine sahip saçların, saç derisini kesmeden, sadece lokal anestezi altında, saç köklerinin, 0.7mm ve daha düşük çaplı, çok ince, özel yapım fue saç ekim iğne uçları kullanılarak, mikromotor yada özel punch yöntemi ile, saçların tek tek alınarak, mikroskopik gözlüklerle, tamamen saçsız yada sıklaştırma yapılacak alana nakil işlemidir.

DHI Tekniği ile Tıraşsız Saç Ekimi
PRP Destekli Tıraşsız- DHI - Enjeksiyon Saç Ekimi

Saç, göğüs ve sakal kıllarının, özel yapım 0,5-0,7 mm çapındaki FUE iğneleriyle çıkarılarak, Saç Ekim Kalemi olarak bilinen, Hair Pen / Choi ( Saç Ekim Kalemi ) İğne içerisine yerleştirilmesi ve direk olarak, el değmeden, saç ekimi yapılacak deri altına, istenilen yön verilerek yapılan saç ekim işlemidir.
Dhi Saç Ekimi, çok sık Saç Ekimi, Sakal Ekimi ve Kaş Ekimi için tercih edilebilir.

Kaş ve Sakal Ekimi
DHI saç ekimi yöntemiyle kaş ve sakal ekimi

Sakal Ekimi

Sakal bölgesindeki kıllarda çeşitli hormonal problemlerden veya o bölgede kıl kökü olmaması nedeniyle eksiklik veya düzensizlik olabilir. Bu tarz durumlar sakal ekimi ile çözülebilir. Köselik tedavisinde sakal ekimi en etkili çözümlerden biridir. Sakal ekiminde enseden alınan kökler, sakal alanında belirlenen alana doğal açılarıyla ekilirler. Sakal bölgesinde yanma, yara yada ameliyat izi, saçkıranlar veya bir başka sebeple dökülme nedeniyle yaşanan sakal problemleri, sakal ekimi ile çözülebilir.

Kaş Ekimi

Doğası gereği hassas olan kaşlar; yanlış kaş alımı, cilt hastalıkları, yara, yanık, gibi sebeplerden dolayı zarar görebilir, incelebilirler, seyrekleşebilirler. Kaş ektirmek için ense bölgesindeki saç kökleri, kaş bölgesine nakledilirler. Kaş ekim bölgesi, kişinin arzusuna göre operasyon öncesinde çizilerek belirlenir ve bu belirlenen bölge üzerinde ekim işlemi gerçekleştirilir.

PRP Tedavisi 
PRP saç tedavisiyle(doku yenileme)

Günümüzde, saç dökülmesi başlangıcı, ergenlik yaşlarına kadar gerilemiştir. Saç ekimi operasyonunda, dünya genelinde kabul edilen yaş sınırı 22 dir. Saç dökülmesi sorunu yaşayan daha genç yaştaki kişilere, uzmanlar saç tedavisi önermektedirler. Saç dökülme sorunu yaşayan , saçlarında incelme ve seyrelmeler başlamış olan kişilerde (erkek veya kadın), uzmanlar PRP saç tedavisiyle(doku yenileme) , ölmeye yüz tutan zayıflamış saç kökleri canlandırılmakta, saç telinde canlılık, kalınlaşma ve yoğunluk kazandırılmaktadır. İstanbul saç ekimi, afterhair ve Ankara saç ekimi, afterhair de PRP uygulanmaktadır.
Whatsapp Randevu Hattı

"Kalite ve Güvenlik" taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak "Kusursuz Hizmet" prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.


Hemen Randevu Alın
Image
Adres
Tunalı Hilmi Cad. Bülten Sokak No:12-2 Çankaya/ANKARA

Telefon
+90 532 393 03 13

Whatsapp
+90 532 393 03 13

E-Posta
info@afterhairs.com