Hotline
+90 532 393 03 13

Erkek Protez Saç

After Hairs | Tarza Atılan İmza...

Saç dökülmesi problemi, erkeklerin sıklıkla karşılaşabileceği sorunların başında gelir. Üstelik geçtiğimiz yıllar içerisinde, erkeklerde saç kaybı sorunu görülme yaşı gittikçe düşmektedir. Erkeklerde saç dökülmelerinin nedenleri arasında genetik faktörler, beslenme, stres seviyesi, hava koşulları ve gerektiğinde uygulanan tıbbi müdahalelerden bulunmaktadır. Bu etkenler saç dökülmesine neden olmanın yanı sıra, olası bir saç dökülme probleminin daha erken yaşlarda başlamasına da sebep olmaktadır.

Yaşanan saç dökülmesi, erkekler için psikolojik açıdan da rahatsız edici bir durum teşkil ederken, bu sorunu yaşayan kişiler için çeşitli saç kazanma yöntemleri de mevcuttur. Medya ve reklamların etkisiyle erkekler arasında saç kaybına karşı en yaygın şekilde kullanılan çözüm saç ekimidir. Ancak, saç ekimi her zaman istenilen sonucu veren, istenilen görüntü ve pratikliğe ulaşılan bir yöntem değildir.

Protez saç uygulaması ise, her yaş grubundan saç dökülmesi sorunuyla karşılaşan erkeğin gönül rahatlığı ile kullanabileceği, acısız, ameliyat gerektirmeyen, kesin ve doğal bir çözümdür. Tamamen doğal yapısıyla eski saçlarınızı aratmayacak protez saç uygulaması, tek seansta ve tek seferde uygulanırken, erkeklere kendi saçlarında uygulayamadıkları modelleri de uygulayabilme imkanı sunmaktadır. Ancak protez saç yaptırmaya karar verdiğinizde uygulama yaptıracağınız merkezin güvenilir ve hijyenik olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde uygulama beklediğiniz kalitede olmayabilir ve çeşitli sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

After Hairs, Protez Merkezimizde, güvenilir uzman kadromuz tarafından güvenle kullanabileceğiniz, istediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz ve doğal görüntüsüyle sizlere eski saçlarınızı aratmayan protez saç uygulaması yapılmaktadır. Saç protezi uygulamasında müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi garantisi veren merkezimiz, sizlerle birlikte her geçen gün daha da büyümekte ve saçlarına yeniden kavuşmak isteyen herkese kesin ve doğal çözümler sunmaktadır.

Whatsapp Randevu Hattı

"Kalite ve Güvenlik" taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak "Kusursuz Hizmet" prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.


Hemen Randevu Alın
Image
Adres
Tunalı Hilmi Cad. Bülten Sokak No:12-2 Çankaya/ANKARA

Telefon
+90 532 393 03 13

Whatsapp
+90 532 393 03 13

E-Posta
info@afterhairs.com